Karmstolar Louis XVI 1700-tal

394107

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XVI, 1700-tal, Frankrike, skuren dekor, sitthöjd ca 43 cm

4:e december

Senare klädsel, smärre slitage

Karmstolar Louis XVI 1700-tal

Budhistorik (52 bud)
2936545
12 500
2936528
12 000
2936541
12 000
2936528
11 500
2936536
11 500

Slutpris SEK:
12 500
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer