Johan Ericson

392798

JOHAN ERICSON (1849-1925): Holländaregatan, Marstrand, olja på duk, signerad och daterad Joh Ericson 1884, ca 61x76 cm

4:e december

Smärre krackelering

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Johan Ericson

Budhistorik (4 bud)

2936202
5 200
2935304
5 000
2934798
3 200
2933247

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.