Gräddsnäcka

388865

GRÄDDSNÄCKA, silver, Johan Diedrich Schwart, Karlskrona 1785, invändigt förgylld, höjd 11, längd 16,5 cm

4:e december

Slitage

Silver, Övriga silverföremål

Geijersgatan 14, Göteborg

Gräddsnäcka

Budhistorik (31 bud)
2936028
7 600
2931484
7 400
2931484
7 200
2930249
7 000
2931483
6 800

Slutpris SEK:
7 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer