Gräddsnäcka

388865

GRÄDDSNÄCKA, silver, Johan Diedrich Schwart, Karlskrona 1785, invändigt förgylld, höjd 11, längd 16,5 cm

4:e december

Slitage

Silver, Övriga silverföremål

Geijersgatan 14, Göteborg

Gräddsnäcka

Budhistorik (31 bud)
2936028
7 600
2931484
7 400
2931484
7 200
2930249
7 000
2931483
6 800

Slutpris SEK:
7 600
691 EUR, 798 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.