Evert Lundquist

385737

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Stilleben, signerad E.L samt daterad 1950, olja på duk, 21,5x19 cm

4:e december

Evert Lundquist

Budhistorik (18 bud)
2929646
8 400
2935927
8 200
2929646
7 200
2935801
7 000
2929646
6 800

Slutpris SEK:
8 400
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer