Evert Lundquist

385737

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Stilleben, signerad E.L samt daterad 1950, olja på duk, 21,5x19 cm

4:e december

Evert Lundquist

Budhistorik (18 bud)
2929646
8 400
2935927
8 200
2929646
7 200
2935801
7 000
2929646
6 800

Slutpris SEK:
8 400
848 EUR, 1 006 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.