Evert Lundquist

385736

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): "Brödet", signerad E.L samt Evert Lundquist, olja på pannå, 25x17,5 cm

4:e december

Evert Lundquist

Budhistorik (18 bud)
2929647
7 200
2935665
7 000
2929647
6 800
2935383
6 600
2929647
6 400

Slutpris SEK:
7 200
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer