Evert Lundquist

385736

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): "Brödet", signerad E.L samt Evert Lundquist, olja på pannå, 25x17,5 cm

4:e december

Evert Lundquist

Budhistorik (18 bud)
2929647
7 200
2935665
7 000
2929647
6 800
2935383
6 600
2929647
6 400

Slutpris SEK:
7 200
703 EUR, 823 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.