Evert Lundquist

385735

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): "Stege", signerad E.L samt Evert Lundquist, olja på duk, 23x18 cm

4:e december

Evert Lundquist

Budhistorik (47 bud)
2934946
16 500
2934783
16 000
2934244
15 500
2934781
15 500
2934244
15 000

Slutpris SEK:
16 500
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer