Evert Lundquist

385735

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): "Stege", signerad E.L samt Evert Lundquist, olja på duk, 23x18 cm

4:e december

Geijersgatan 14, Göteborg

Evert Lundquist

Budhistorik (47 bud)
2934946
16 500
2934783
16 000
2934244
15 500
2934781
15 500
2934244
15 000

Slutpris SEK:
16 500
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer