Evert Lundquist

385735

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): "Stege", signerad E.L samt Evert Lundquist, olja på duk, 23x18 cm

4:e december

Evert Lundquist

Budhistorik (47 bud)
2934946
16 500
2934783
16 000
2934244
15 500
2934781
15 500
2934244
15 000

Slutpris SEK:
16 500
1 665 EUR, 1 977 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.