Severin Nilsson

384505

SEVERIN NILSON (1846-1918): Flickor vid brunn, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 85x63 cm

4:e december

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Severin Nilsson

Budhistorik (6 bud)
2935611
6 200
2935351
6 000
2935350
5 800
2931008
5 200
2924687
5 000

Slutpris SEK:
6 200
606 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.