Olle Hjortzberg

384504

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Gula rosor i silverpokal, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1942, olja på duk, 54x44 cm

4:e december

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Olle Hjortzberg

Budhistorik (12 bud)
2935034
5 000
2934910
4 200
2933220
2932358
1 400
2932357
1 300

Slutpris SEK:
5 000
505 EUR, 599 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.