Eric Hallström

384381

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946), Lek i trädgården, signerad och daterad Eric Hallström, olja på duk, 73x92 cm

Proveniens: utställd på Liljevalchs konsthall 1946

4:e december

Geijersgatan 14, Göteborg

Eric Hallström

Budhistorik (3 bud)

2931310
2929262
2928961

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.