Johan Ericson Tema

405555

JOHAN ERICSON (1849-1925): Kruthusvägen, Marstrand / Södra Strandvägen, signerad Joh.Ericson samt daterad 1915, olja på duk, 74x92 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

obetydligt hål

Geijersgatan 14, Göteborg

Johan Ericson Tema

Budhistorik (2 bud)

2891613
13 000
2891612
9 000

Slutpris SEK:
13 000
1 245 EUR, 1 463 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.