Esaias Thorén Tema

405254

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Vaskomposition, signerad E. Thorén, olja på pannå, 33x25 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Esaias Thorén  Tema

Budhistorik (7 bud)
2905071
5 000
2901986
1 600
2900307
2899029
900
2899026
600

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.