Carl Wilhelmson Tema

405252

CARL WILHELMSON (1866-1928): Segelbåt i solnedgång, signerad C. Wilhelmson, olja på pannå, 21x31 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Carl Wilhelmson Tema

Budhistorik (5 bud)
2905560
27 000
2899063
26 000
2899063
21 000
2888125
20 000
2887815

Slutpris SEK:
27 000
2 587 EUR, 3 038 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.