Agnes Cleve Tema

403815

AGNES CLEVE (1876-1951): Flicka med nalle, enligt uppgift föreställande Liss-Kulla Jon-And, signerad och daterad A. Cleve -45, olja på duk, 50 x 40 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Agnes Cleve Tema

Budhistorik (4 bud)

2898940
10 000
2898937
7 000
2891196
5 600
2891195

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.