Bengt Olson Tema

401417

BENGT OLSON (född 1930): Komposition, signerad Bengt Olson, daterad a tergo 13/1 1978 samt Courbexois Paris No 11, olja på duk, 130x96 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Bengt Olson Tema

Budhistorik (15 bud)
2905105
12 500
2905067
12 000
2905066
11 500
2905065
11 000
2905064
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.