Knut Irwe Tema

400801

KNUT IRWE (1912-2002): Blomsterstilleben, signerad K. Irwe, olja på duk, 69x83 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Knut Irwe Tema

Budhistorik (4 bud)

2905449
7 200
2905448
6 200
2905033
2889242

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.