Johannes Olsson

410515

JOHANNES OLSSON (född 1945): Nr 11, signerad och daterad Johannes O 1980, olja på duk, ca 35x26,5 cm

Fack 29

Johannes Olsson

Budhistorik (19 bud)
2790624
3 600
2790623
3 400
2790622
3 200
2790620
2790616
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.