Anna Zawadzka-Dziuda oljemålning

410492

ANNA ZAWADZKA-DZIUDA, samtida, "Frida" porträtt av Frieda Kahlo, signerad och daterad 2016, olja på duk, 40x30 cm

Fack 31

Budhistorik (8 bud)
2790318
1 400
2790262
1 300
2781153
2790260
2781153

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.