Soffbord "Frisco"

410490

FOLKE OHLSSON, "Frisco", soffbord, teak, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, höjd ca 55, 122x80 cm

smärre ytslitage

Rum 21

Soffbord

Budhistorik (15 bud)
2783054
1 300
2789135
2783054
2783974
2783054
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.