Birger Ljungquist

410482

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965), "Duvans sång på Liljekvist", signerad och daterad 1950, blandteknik, 29x38 cm

Fack 31

Birger Ljungquist

Budhistorik (16 bud)
2789219
2780867
2780867
1 900
2782359
1 800
2780867
1 300

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.