Lage Lindell

410477

LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad Lage Lindell, 71/76, serigrafi, 31x98 cm
Skador: Smärre fläckar

Gulnader

Rum 21

Lage Lindell

Budhistorik (7 bud)
2790306
2784559
2 800
2784559
2 400
2776808
2776808

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.