Margot Johansson

410474

MARGOT JOHANSSON. (1900-tal): Komposition, signerad Margot Johansson, olja på pannå, 50X44 cm

Fack 43

Margot Johansson

Budhistorik (2 bud)

2784563
2784556
950

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.