Stolar Chevalier

410460

STOLAR, 6 st., Chiavari, 1900-talets andra hälft, brunlackerade, sitsar i flätad rotting, genombrunten ryggbricka med svarvade stavar, sitthöjd ca 44 cm

Några med avslag, en sits med skador

Hylla 9

Stolar Chevalier

Budhistorik (2 bud)

2790802
2786543

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.