Esther Kjerner akvarell

410458

ESTHER KJERNER (1873-1952), tulpaner, signerad E Kjerner, akvarell, 23x19 cm

gulnad

Fack 32

Esther Kjerner akvarell

Budhistorik (18 bud)
2790034
2789546
2790032
2789546
2790031
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.