Lanternor

410449

LANTERNOR, 3 st, olika modeller, målad plåt, höjd 28-30 cm

Slitage, skador

Nautica/Technica

Lanternor

Budhistorik (12 bud)
2789570
750
2789195
700
2789014
650
2777243
600
2788649
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.