Roland Svensson

410441

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga" ("Villes öka"), signerad Roland S, pt, -67, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm.

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 43

Roland Svensson

Budhistorik (8 bud)
2781107
1 800
2778565
1 700
2778563
1 600
2776576
2776132
950

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.