Philippe Starck Sarapis

410416

PHILIPPE STARCK, barstolar, 1 par, "Sarapis", 2000-tal, modellen formgiven 1986 för Driade, grå metall, sitthöjd ca 82 cm

Bruksslitage

Möbler, Design

Hylla 10

Philippe Starck Sarapis

Budhistorik (8 bud)
2788572
2772401
2788571
2772401
1 900
2788570
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.