Peter Dahl färglitografi

410376

PETER DAHL (född 1934), "Dans i rött", signerad Peter Dahl -81, 182/325, färglitografi, bildmått ca 53x37 cm

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (6 bud)
2781499
2777834
1 900
2777834
1 700
2777184
1 600
2774959

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.