Stol 1950-tal

410373

STOL, 1950-tal, tvåtonad textilklädsel samt ben i lackad bok, sitthöjd ca 41 cm

Visst slitage

Hylla 8

Stol 1950-tal

Budhistorik (1 bud)

2781920
2016-10-01 07:48:09

2016-10-03 kl 12:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.