Byrå ek

410372

BYRÅ, ek, 1900-talets första hälft, fyra lådor med mässingsbeslag, på lägre benställning, höjd 76, 80x40 cm

Visst slitage

Rum 5

Byrå ek

Budhistorik (20 bud)
2788331
2788327
1 400
2788315
1 300
2788312
2788314

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.