Spegel Napoleon III

410371

SPEGEL, Frankrike, 1800-talets mitt, Napoleon III, skuren dekor, förgylld, originalglas, bakstycke original, ca 104x78 cm

Förgyllning med slitage

Speglar

Rum 3

Spegel Napoleon III

Budhistorik (21 bud)
2784482
6 800
2788519
6 600
2784482
6 400
2788508
6 200
2784482
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.