Soffbord gustaviansk stil

410369

EDMUND PEDERSEN, soffbord, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, vitlackerat, men med fleurer, skiva med handmålade kakelplattor, signerat Edmund, höjd 57, 71x48 cm

Visst slitage

Rum 5

Soffbord gustaviansk stil

Budhistorik (1 bud)

2784409
2016-10-02 08:07:00

2016-10-03 kl 10:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.