Spegel rokokostil

410363

SPEGEL, 1900-talets första hälft, rokokostil, bronserad samt förgylld dekor av bl a fåglar och voluter, ca 94x65 cm

Mindre skador, bortfall

Speglar

Rum 5

Spegel rokokostil

Budhistorik (20 bud)
2787150
1 300
2787141
2787149
2787141
2787148

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.