Marianne Ågren oljemålning

410349

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Körsbärsblom, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 36x120 cm

Rum 15

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2787273
3 600
2787271
3 400
2787145
2787139
2 600
2787137
2 400

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.