Stol senbarock

410344

STOL, 1700-tal, senbarock, vitmålad, skuren och delvis bronserad dekor, stoppad sits, 45 cm

Senare bemålad, slitage

Rum 20

Stol senbarock

Budhistorik (4 bud)

2788807
450
2787023
2785382
2785382

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.