Stig Jonzon

410312

STIG JONZON (1913-87): ''Solbränt alvar Repplinge Öland'' , signerad och daterad Stig Jonzon 1948, olja på pannå, ca 46x55 cm

Fack 27

Stig Jonzon

Budhistorik (5 bud)
2788005
2785911
950
2783738
900
2783179
2778399

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.