Snislaw Zoladz akvarell

410291

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Vintermotiv signerad Zoladz, akvarell, 74x105 cm

Rum 14

Snislaw Zoladz akvarell

Budhistorik (27 bud)
2786535
16 000
2787132
15 500
2786535
15 000
2787130
14 500
2786535
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 533 EUR, 1 800 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.