Benno Artz

410278

BENNO ARZT (född 1941): "Fågelträdet", signerad och daterad Benno Artz -014, akryl på duk, ca 100x70 cm

Rum 2

Benno Artz

Budhistorik (4 bud)

2782737
3 400
2782700
3 200
2770381
2770378

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.