Byrå nyrenässans 1800-tal

410235

BYRÅ, 1800-talets slut, nysrenässans, 4-lådig, dekor av kolonnetter, beslag i mässing i jugend, höjd ca 89, 102x52 cm

Nyckel saknas, senare beslag, senare bemålad

Rum 21

Byrå nyrenässans 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
2788388
2 400
2788348
2788274
2788347
1 900
2788274
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.