Spegel 1800-talets andra hälft

410234

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, förgylld, skuren dekor och pastellage, fasettslipat glas, krönet i form av sköld, urnor och festonger, ca 250x95 cm

Pastellageskador

Speglar

Rum 2

Budhistorik (18 bud)
2785748
7 800
2787473
7 600
2785748
7 400
2787427
7 200
2785748
7 000

Slutpris SEK:
7 800
747 EUR, 878 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.