Skrivbord 1800-tal

410233

SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, sarg med lådor, förgyllda beslag i mässing med dekor av grotesquer, svartbemålad, svarvade ben, höjd ca 76, 110x58 cm, nyckel medföljer

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Skrivbord 1800-tal

Budhistorik (28 bud)
2787836
2 600
2787834
2 400
2787828
2787827
2787815
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.