Roland Svensson

410232

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", signerad Roland S, 19/250, färglitografi, 34x44 cm

Rum 9

Roland Svensson

Budhistorik (8 bud)
2787778
2776574
2 800
2776574
2776573
1 900
2776571

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.