Kosolbord 1800-talets andra hälft

410227

KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, profilerad stenskiva, förgyllt, dekor i pastellage, höjd ca 48, 95x29 cm

Pastellageskador, sockel med färgskiftning, skivan med smärre nagg

Rum 6

Budhistorik (20 bud)
2788154
4 200
2788147
2788146
3 800
2788145
3 600
2788143
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.