Byrå sengustaviansk stil

410225

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, med stenskiva, fanérad i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 75, 70x36 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (19 bud)
2787743
1 300
2787742
2787737
2787735
2787733
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.