Bruno Karlsson stockholmsmotiv

410181

BRUNO KARLSSON (född 1927): "Vårvinter i Dalarna", signerad och daterad Bruno Karlsson 76, olja på duk, 74x103 cm

Fack 6

Budhistorik (6 bud)
2770195
1 400
2770039
1 300
2770039
2770016
2769899

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.