Bordspendyl Louis XVI-stil

410168

BORDSUR, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, skulpterat trä, urtavla i porslin med arabiska siffror, höjd ca 36, 30x15 cm, pendel finns

Nyckel finns, urtavlan med smärre skador

Klockor/Ur

Rum 7

Bordspendyl Louis XVI-stil

Budhistorik (14 bud)
2788250
950
2788053
900
2787565
850
2788041
2787565
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.