Oljemålning Henry C. O' Donnell

410167

HENRY C. O'DONNELL (1900-1992) möjligen, Landskap med man och kvinna, signerad O Donnell, olja på duk uppfodrad, ca 34x44 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 37

Budhistorik (1 bud)

2787673
2016-10-03 16:04:08

2016-10-03 kl 19:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.