Gårdsmotiv oljemålning

410154

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Gårdsmotiv, signerad WE Weston, olja på duk, ca 46x30 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Gårdsmotiv oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2788375
2785981
1 400
2785979
1 300
2785978
2770617

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.