Ove Carlson färglitografi

410153

OVE CARLSON (född 1950): Sunday morning, signerad och numrerad Carlson, 3/27, pigment ink print, 50x50 cm, oramad

Ove Carlson färglitografi

Budhistorik (7 bud)
2785521
2783735
2775555
950
2772440
600
2772437
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.