Silver föremål

410140

STRÖARE, SALTKAR, ÄGGKOPP, VAS, FAT, DOSA, SERVETTRING, PUNSCHKOPP, silver, 1900-tal, höjd ca 2-19 cm, silvervikt ca 300 g

Slitage

Silver

Monter 22

Silver föremål

Budhistorik (17 bud)
2790300
1 300
2789938
2790299
2789938
2788520

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.