Vytautas Kasiulis färglitografi

410072

VYTAUTAS KASIULIS (1918-1955): Vaktpost, signerad i trycket, numrerad 136/400, färglitografi, 47x36 cm, oramad

Rum 9, Vagga 3

Budhistorik

2016-10-22 kl 18:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.